Як передати показання лічильника

SEO

104.ua передати показання лічильника

104 ua передати показання лічильника пропонує трьома способами.
Самим оперативним і зручним є можливість скористатися послугами особистого кабінету.
Але ви також можете зателефонувати за контактними телефонами або особисто звернутися в офіс постачальника послуги.

Регіональна газова служба в даний час робить все, щоб споживачі отримали максимум інформації про послугу постачання газу, тариф, нормативної бази та багатьох інших питаннях. Тепер де б ви не знаходилися, можете бути в курсі найголовніших відомостей від постачальника газу. На головній сторінці порталу пропонується інтерактивна карта, за допомогою якої користувачі можуть потрапити на сайт своєї компанії, що поставляє газу. Під прапори регіональної газової служби зібрані 20 компаній газорозподільного характеру. У списку обов'язково знайдеться та, абонентом якого ви є. На сайті користувач знайде необхідні відомості, які класифіковані по розділам:

На порталі 104 ua передаються показання лічильника, для цього потрібно увійти в спеціальний розділ. Показання лічильника: щомісяця до 5 числа У відповідності з правилами, абонент зобов'язаний передавати показання приладу обліку до 5 числа місяця, наступного за звітним. Якщо користувач цього не зробив, газова компанія має право самостійно розрахувати обсяг використаного газу. Зрозуміло, що в цьому випадку оплата буде дещо більше тієї, на яку ви могли б розраховувати. На 104 ua передати показання лічильника пропонується кількома способами.

Найпопулярнішим є можливість скористатися особистим кабінетом, пройти реєстрацію в якому можна на порталі. Це займе зовсім небагато часу, але при цьому абонент отримує чимало переваг. Користування сайтом абсолютно безкоштовне і ви можете передати показання приладу обліку в будь-який зручний для вас час. Вам досить простий зайти на сайт і зробити кілька операцій. Також дані можна відправити за допомогою контакт-центру, використовуючи телефон, електронну пошту. На порталі також розміщені відомості про контактні телефони. Вам достатньо зайти на сайт поставляє своєї компанії. Зрештою, абонент 104 ua передає показання лічильника при особистому візиті в компанію. Однак даний спосіб пов'язаний з багатьма труднощами, наприклад, ви витрачаєте час на дорогу і стояння в черзі, що особливо актуально для працюючих абонентів. На порталі дана докладна інструкція про те, як правильно знімати показання приладу обліку, як користуватися самим лічильником і що робити, щоб цей пристрій ефективно справлявся зі своїми обов'язками протягом усього терміну служби.

Є ще один самий надійний спосіб - передати показання газового лічильника з допомогою блоків телеметрії